شرایط و مقررات بهره مندی از خدمات فروشگاه پاور پف و تعهدات متقابل فروشگاه و مشتری

شهروندان عزیز لازم به ذکر است کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه پاور پف مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می‌ شود که با نام، مشخصات و اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده است، اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه پاور پف می نماید.

 

ثبت نام

برای انجام خرید و ثبت سفارش از پاور پف، کاربران می بایست ابتدا با وارد کردن مشخصات خواسته شده در سایت ثبت نام نمایند.

 

حریم خصوصی

پاور پف ضمن ابراز احترام تمام برای حریم خصوصی افراد، خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی مشتریان شامل مشخصات، آدرس، شماره تماس، ایمیل ، فیش های پرداختی سفارشات و سایر اطلاعات وارد شده در پروفایل این عزیزان مینماید و هیچ گاه این اطلاعات در اختیار غیر قرار نخوهد گرفت. لازم به ذکر است مشتریان عزیز باید از قرار دادن نام کاربری و کلمه عبور (رمز) خود در اختیار دیگران  جدا خودداری نمایند. همچنین شماره تماس و ایمیل وارد شده مشتری به منزله راه های ارتباطی رسمی مشتری تلقی شده و درصورت نیاز، پیام های فروشگاه پاور پف از این طریق به مشتری منتقل خواهد شد.

 

بخش نظرات کاربران

کاربران میتوانند نظرات مثبت و منفی خود را در رابطه با هر محصول و کیفیت خدمات دهی پاور پف ذیل محصول مورد نظر ارائه نمایند. پاور پف نیز میتواند نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین و عرف ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پاور پف می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

 

زمان ارسال و تحویل

پاور پف ملزم به ارسال به موقع و تحویل سبد خرید مشتری در زمان معین شده به آدرس مورد نظر می باشد. طبیعی است که مشتری نیز ملزم به حضور در آدرس در زمان مقرر شده و تحویل مرسوله مورد نظر و تسویه حساب طبق فاکتور موجود در حساب کاربری سایت می باشد.

 

 

 

درصورت داشتن هرگونه سوال و درخواست راهنمایی در مورد قوانین و حقوق مشتریان پاور پف با شماره 09368278970 تماس حاصل نموده یا از طریق ایمیل ajilpofaki1400@gmail.com با ما در ارتباط باشید.